#1 2009-04-09 14:26:16

konstans

Trainee               http://img9.imageshack.us/img9/2999/anitrainee.png

Zarejestrowany: 2009-04-08
Posty: 1
Punktów :   

Najlepsze uzbrojenie do A Gear

witam edytuje ten temat poniewaz nikt nie znal odpowiedzi na moje pytania dlatego tez sam napisze male co nieco na temat AG .Nabralem troszeczke doswadczenia tym otoz pojazdem(59lvl) i kieruje ten post do wszystkich pilotow tej otoz maszyny, podstawowa zecza jest dzialko patrzcie zawsze na probality ono jest niezbedne potem patrzcie na damage itp wybierajcie dzialka z prob powyzej 80% ale tez zeby nie byly za slabe! jesli bedziecie miec odpowiednio duzo kasy mozecie je upgradowac kartami w laboratory, nie patrzcie na dzialka typu cody moze maja te 100% do proba ale sa bardzo slabe,pamietajcie tez o uzywaniu skilla ktory dodaje do proba:) polecam dzialka typu big smash lub supreme lecz przy tym pierwszym prosze patrzec jakie ma prob jak bedzie samo 75% jest do wywalenia gdy ma 75%+prefix albo sufix brac ostatecznie ulepszyc kartami najbezpieczniej do 5 poziomu.Co do budy ja teraz uzywam jest dublecoat jest ona bowiem najmocniejsza(posiada najwiecej pkt oslony i zycia)w wiekszych ver jest bardzo mocna w ostatnim ver.final posiada ponad 10.000 pkt zycia i oslony ,co do silnika to wiecie ze wolne dobre sa w zamknietych pomieszczeniach a szybkie w odtwartych.U bohatera najlepiej rozwijac atak shield i defense agility wogule nie rozwijamy ,fuel tak do 30 pkt a spirit tak ok 40 aby skill point wynosilo ok 300(wtedy mozna dluzej pozostac w siege mode a i przyokazji wlaczac oslone przeciwko rakietom).Jutro jak nie bede zajety postaram sie zrobic liste jak zrobic poszczegulne wersje statku mam nadzieje ze to wam troszke pomoze:)
                                                                                                                   pozdrawiam konstans

Ostatnio edytowany przez konstans (2009-05-09 19:32:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl